standard-title Diagnostyka biorezonansowa

Diagnostyka biorezonansowa

Diagnostyka biorezonansowa

Diagnostyka bioelektroakupunkturowa EAV/EDT wykorzystuje właściwości pola elektromagnetycznego o określonej częstotliwości, wytwarzanego przez komórki, tkanki i narządy.
Za pomocą tej metody diagnostycznej możliwe jest ustalenie, czy narząd emituje pole odpowiadające zdrowemu organowi, czy uległ on procesowi patologicznemu.
Na podstawie badań i doświadczeń określono częstotliwości emitowane przez każdą poszczególną bakterię, wirusa, pasożyta w różnych stadiach rozwoju. Stwierdzono także, że komórki zdrowego narządu emitują inne pole elektromagnetyczne, niż komórki tego samego narządu, w którym znajduje się jakiś pasożyt, wirus lub przebiega proces chorobotwórczy.

Przyczyny dolegliwości

Częstą przyczyną dolegliwości jest obecność licznych patogenów w naszym ciele. W zależności od prowadzonego trybu życia (stres, nieodpowiednia dieta itp.) możemy być bardziej podatni na czynniki biopatogenne.
Pasożyty, wirusy, bakterie, grzyby są wszechobecne (nie umyte warzywa, grzyby oraz pleśnie na ścianach itd.) i łatwo mogą wniknąć do naszego organizmu. Nadmiar patogenów może prowadzić do osłabienia sił odpornościowych a przeciążenie organizmu może dawać objawy chorobowe.
Badanie metodą Volla (EAV / EDT) pozwala określić jakie patogeny są w naszym organiźmie.

Badanie biorezonansowe

Testowanie programowe jest bezinwazyjne, osoba badana trzyma elektrodę w jednej ręce, a testujący testuje sondą aktywną. Badanie metodą Volla (EAV) odbywa się na punktach akupunkturowych wzdłuż meridianów na dłoniach i stopach. Diagnosta przykłada sondę do odpowiedniego punktu i odczytuje pomiar potencjałów bioenergetycznych punktów akupunkturowych, które są powiązane z konkretnymi narządami lub ich fragmentami. Dzięki temu szybko można określić stan narządów oraz czy rozwija się stan zapalny lub przewlekły. Ponieważ stan chorobowy rozwija się na długo przed widocznymi objawami, możemy zastosować działania profilaktyczne nim choroba się rozwinie.

Urządzenia do badania biorezonansowego

Aparaty przez nas używane zaliczają się do klasy przyrządów bioelektropunkturowych EAV/EDT, biorezonansowych i służą do testowania programowego. Wykorzystano w nich nowoczesne, skomputeryzowane technologie i know-how na podstawie zaawansowanych badań z zakresu takich nauk jak: fizyka, inżynieria biomedyczna, medycyna.

Aparat Mora® V

Aparat Mora® V jest certfikowanym urządzeniem medycznym
Podczas pomiarów wykorzystuje się zjawisko zmiany właściwości punktów biologicznych (akupunkturowych) na skórze pod wpływem czynników endogennych i egzogennych np. substancji leczniczych, suplementów jak i substancji potencjalnie szkodliwych.

Aparat Mora® V jest biocybernetycznym systemem sprzężenia zwrotnego wykorzystującego endogenne oscylacje mikromagnetyczne organizmu do regulacji biologicznych.
Zabiegi przebiegają na płaszczyźnie ultrasłabych pól magnetycznych.

Aparat Mora® V stosowany jest w ramach szeroko pojętej profilaktyki.

AM Scan EVBS

Aparat AM Scan EVBS pozwala na elektropunkturowe testowanie metodą Volla, przeprowadzenie testu wegetatywno-rezonansowego Schimmela – Vega-test oraz ekspresowej metody segmentarnej.

Aparat AM Scan EVBS nie stanowi wyrobu medycznego w rozumieniu ustawy z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. Nr 107, poz. 679 z późn. zm.).

Diagnostyka EVA

Diagnostyka EVA pozwala na:

  • pomiar biologicznie aktywnych stref (BAS)
  • pomiar biologicznie aktywnych punktów (BAP) (włącznie z ciałem, głową i punktami czakr)
  • automatyczny zapis pomiarów dokonanych na biologicznie aktywnych punktach BAP
  • przeprowadzanie testów: tematycznych, syndromatycznych, nozologicznych i miejscowych
  • zobrazowanie na monitorze pomiarów w formie wykresów i diagramów
  • porównanie wyników pomiaru.

Rejestracja na wizytę w Gabinecie ProSalus

Aparat Biorezonansowy Enso Am Scan

Diagnostyka biorezonansowa wydruk

Diagnostyka biorezonansowa wydruk

Diagnostyka biorezonansowa wydruk